Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 100zł!!!

Jak pielęgnować skórę zimą?

kobieta zimą


Poradnik: Jak pielęgnować skórę zimą?

Zima to czas, kiedy nasza cera potrzebuje wyjątkowej ochrony. Jak pielęgnować skórę zimą, wiedzą bardzo dobrze Islandczycy.

Zima tutaj charakteryzuje się bardzo silnym i mroźnym wiatrem oraz niską temperaturą. W tym czasie, dobrze dać skórze potrzebne jej składniki w formie naturalnych kosmetyków. Oto kilka sposobów na to jak pielęgnować skórę zimą.

Wymień swój krem nawilżający. W miesiącach zimowych używaj bogatego kremu nawilżającego na bazie oleju. Pomoże to zachować wodę w skórze i utrzymać ją bardziej nawilżoną niż robią to balsamy do twarzy na bazie wody. Jak zawsze, wybieraj naturalne kosmetyki z przejrzystym składem. Bardzo dobrze sprawdzi się nawilżający krem eyGLÓ od Sóley. Można dodać do niego kilka kropel serum BIRTA tej samej marki, aby krem był bardziej tłusty jeśli Twoja skóra tego potrzebuje.

jak dbać o skórę w zimę

Pij dużo wody. W zimę tak jak i w lato nasze ciało potrzebuje wody jednak przez niskie temperatury, nie odczuwamy tak bardzo pragnienia. Dlatego dobrze nastawić przypomnienie w telefonie lub pić wodę co godzinę i zawsze mieć przy sobie butelkę wody.

Wybierz uważnie środek do czyszczenia twarzy. Wiele środków do czyszczenia zawiera agresywne chemikalia, które mogą być raczej szkodliwe niż odżywcze. Składniki takie jak alkohol i wszelkie dodatki zapachowe nie sprzyjają wysuszonej, popękanej skórze, ponieważ usuwają naturalne oleje. Środki czyszczące na bazie kremów, takie jak mleczko HREIN firmy Sóley, pomogą zatrzymać wilgoć, jednocześnie usuwając codzienny brud i makijaż.

dziewczyna w białym swetrze i czapce w ośnieżonym mieście
Złuszczaj dla doskonałej skóry. 
Może to być ostatnia rzecz, o której myślisz, gdy masz suchą, swędzącą skórę, ale złuszczanie skóry zimą przynosi korzyści. Nie tylko usunie suche, martwe komórki naskórka, ale także pomoże Ci zregenerować nowe. Twoja skóra będzie Ci wdzięczna za stosowanie naturalnych peelingów złuszczających, takich jak peeling do twarzy GLÓey firmy Sóley.

Nie zapomnij dbać o siebie i o swoją cerę w ten zimny czas! 💚

1 komentarz

  • Super post, dobrze wiedzieć!!

    !!

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem